Preskočiť na obsah
Alexandra Hanečáková

Administratíva a podporné služby

Alexandra Hanečáková

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Obec
Poprad
Od roku
2025
IČO
56 893 621

Alexandra Hanečáková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
058 01 Poprad
Na trhu od
1. apríla 2025
IČO
56 893 621
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Alexandra Hanečáková

Alexandra Hanečáková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Poprad. Podniká od 1. apríla 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej… a reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Alexandra Hanečáková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 893 621
Dátum vzniku
1. apríla 2025
Miesto podnikania
058 01 Poprad
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-45351
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Alexandra Hanečáková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Alexandra Hanečáková?

Miesto podnikania je v obci 058 01 Poprad.

Čím sa Alexandra Hanečáková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej…; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.

Aké je IČO – Alexandra Hanečáková?

IČO je 56 893 621.

Odkedy podniká Alexandra Hanečáková?

Podnikanie začalo 1. apríla 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Alexandra Hanečáková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese alexandra-hanecakova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.